Za nami Pierwsze Dni Otwarte Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii. Na potrzeby tego wydarzenia zorganizowane zostały dwa stoiska. Pierwsze było w Auli Głównej, na którym dyżur pełniły m.in. dr Małgorzata Kmak i dr Iwona Lupa-Wójcik wraz z przedstawicielami Koła Follow Up.  Udzielali oni wszelkich informacji na temat kierunków studiów prowadzonych w naszym Instytucie. Co godzinę odbywało się losowanie nagród w konkursach, a na zainteresowanych czekały ulotki, wizytówki, gadżety oraz krówki!

Drugie stoisko było w holu przed wejściem do IPAiE (II p.). Tam można było spotkać się m.in. z drem Wojciechem Maciejewskim i dr Ewą Radomską oraz studentami naszego Instytutu. W tym punkcie można było porozmawiać np. na temat oferty studiów podyplomowych IPAiE i doktoranckich realizowanych na Wydziale Politologii.

W tym samym miejscu dyżur pełniła również Studencka Poradnia Prawna UP z dr Łucją Kobroń-Gąsiorowską na czele:

Dużą atrakcją były również warsztaty prowadzone przez dr Joannę Podgórską. Uczestnicy mieli okazję wykazać się kreatywnością przy projektowaniu własnego CV.

Wydarzenie przebiegało w wyśmienitej atmosferze, a o naszym Instytucie w tym dniu wiedział każdy 🙂

Poniżej więcej zdjęć z tego dnia: