W dniu 14 marca 2019 r. członkowie Koła Naukowego Follow Up  i dr Damian Gil uczestniczyli w XII Powiatowych Targach Edukacyjnych, które odbyły się w II LO im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu. Uroczystego otwarcia dorocznego wydarzenia dokonali – Dyrektor II LO mgr inż. Roman Ryński oraz Naczelnik Wydziału Oświaty dr Janusz Suszyna.

W Targach wzięło udział dwanaście szkół wyższych, głównie z Polski południowej. Oferta studiów IPAiE oraz całego Uniwersytetu spotkała się z dużym zainteresowaniem tegorocznych maturzystów oraz ich młodszych kolegów, którzy zaczynają myśleć o swojej przyszłości. Była to już druga wizyta przedstawicieli IPAiE na sandomierskich Targach.

Damian Gil

Poniżej zdjęcia z wydarzenia: