Zapraszamy pracowników i studentów na szkolenie z zaawansowanych sposobów przeszukiwania oraz wykorzystania wszystkich funkcji systemu informacji prawnej Legalis.

Szkolenie odbędzie się w dniu 12.03.2019 r. w godz. 11.00 – 13.00 w sali 435.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres ipae@up.krakow.pl

Koordynatorem projektu jest dr Marcin Mazgaj.

O Legalis:

Baza Legalis jest najobszerniejszą i kompleksową bazą prawa polskiego. Wszystkie typy danych w wersji Legalis on-line aktulizowane są codziennie (dni robocze). Baza zawiera m.in. akty prawne – System Legalis oferuje najobszerniejszą bazę aktów prawnych oraz gwarantuje dostęp do kompletu ujednoliconych aktów z Dziennika Ustaw. Pełne teksty z zachowaniem wszystkich wersji czasowych umożliwiają ich porównywanie w prosty i intuicyjny sposób. W bazie Legalis znajduje się komplet aktów źródłowych od 1918 r.

Źródło: https://legalis.pl/produkt/baza/