W dniu 8 listopada 2019 r. w siedzibie UP odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu „Przedsiębiorczy i społecznie odpowiedzialny obywatel” pt. „Co mogę zmienić w swoim otoczeniu – podejście marketingowe”, podczas których  uczniowie przygotowali i prezentowali projekty kampanii społecznych. Zajęcia prowadziła dr Ewa Radomska.

Celem projektu realizowanego od 1.09.2018 do 31.08.2020 jest kształtowanie wśród młodych obywateli postaw przedsiębiorczych i społecznie odpowiedzialnych zachowań. W  oparciu o prowadzone w Katedrze Ekonomii i Polityki Gospodarczej oraz Katedrze Badań nad Zrównoważonym Rozwojem badania naukowe – realizowany jest innowacyjny kurs z zakresu przedsiębiorczości dla uczniów szkół podstawowych. Projekt uzyskał dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, a w jego realizację zaangażowane są także podmioty z otoczenia społeczno-gospodarczego, w tym szkoły.