Kierunek Ekonomia Społeczna prowadzony przez Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie pojawił się w rankingu Perspektywy 2020. Zadebiutował na wysokim, 14 miejscu w kraju (spośród 34 ocenianych uczelni). W rankingu Perspektyw Ekonomia Społeczna pojawiła się po raz pierwszy, gdyż oceniane są kierunki studiów, które spełniają określone wymagania, w tym muszą mieć co najmniej dwa roczniki absolwentów – ten warunek nasz kierunek spełnił dopiero w tym roku. To  wyróżnienie dla niedawno powstałego kierunku potwierdza wysoką jakość kształcenia w IPAE. W ocenie kierunków studiów uwzględnianych jest wiele kryteriów, takich jak: prestiż, ekonomiczne losy absolwentów, potencjał akademicki, dydaktyczny i naukowy, umiędzynarodowienie.
Ranking Perspektyw jest szeroko znany w Polsce i na świecie i od lat pomaga maturzystom w wyborze kierunków studiów.

Zapraszamy do studiowania u nas!

➡️Czytaj ofertę studiów