Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję naukową pt. „Ochrona danych osobowych w sektorze publicznym”.  Rok po RODO. Doświadczenia po wdrożeniu i stosowaniu nowych regulacji prawnych, III edycja konferencji naukowej pt. „RODO. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Nowe wyzwania w zakresie ochrony danych osobowych”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 października 2019 r. W pierwszym dniu miejscem konferencji będzie Aula im. Profesora W. Danka, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, a w drugim  – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie, ul. Francesco Nullo 8. Patronem honorowym Konferencji jest Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, prof. dr hab. Kazimierz Karolczak.

Celem Konferencji jest przedstawienie szerokiemu gronu odbiorców wyników badań dotyczących wskazanej problematyki, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń, jak również umożliwienie przeprowadzenia dyskusji w tym zakresie.

Poniżej można pobrać stosowne dokumenty:

➡️Program konferencji<<

➡️Informacja o przetwarzaniu danych osobowych<<

Więcej informacji<<