Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii  UP w Krakowie w ramach Wszechnicy Edukacji Prawnej im. Hugona Kołłątaja, we współpracy z Fundacją Court Watch Polska i Fundacją Media 3.0 zapraszają na szkolenia z monitorowania prawa do sądu metodą obserwacji rozpraw (court watch) oraz z prawa dostępu do informacji publicznej.

Zaangażuj się w największy na świecie monitoring rozpraw sądowych i naprawiaj z nami polski wymiar sprawiedliwości – nie tylko wesprzesz pozytywne zmiany w sądownictwie, ale i zdobędziesz cenne doświadczenie i referencje w ramach ogólnopolskiego projektu badawczego. Zamiast polegać na plotkach i fake-newsach dowiedz się, jak zdobyć rzetelną informację publiczną, która przyda Ci się m.in w działalności społecznej czy biznesowej.

Czas trwania szkolenia: od godz. 12.00 do godz. 16.00.

W przerwach organizatorzy zapewniają kawę i ciastka.

Rekrutacja: 20 marca 2019 r., godz. 12.00, sala nr 549, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN, ul. Podchorążych 2.

Zapisz się teraz online<<

Pobierz plakat<<